PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Bella

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v malé chatové osadě na okraji hlubokých lesů v obci Bílá Třemešná, která leží 7km od Dvora Králové nad Labem v turistické oblasti Podzvičinsko. Dominantou této oblasti je vrchol Zvičina(671m)vzdálený 5km od chaty. Vrchol poskytuje nádherné výhledy, z nichž nejatraktivnější je pohled na panorama Krkonoš. Chata je celoročně dostupná. V obci je vlakové a autobusové spojení.
Vybavení a služby
Hlavním vchodem z přední části se vchází do malé chodby-věšáková stěna, botník, odtud je vstup do společenské místnosti-krbová kamna, TV, rádio, 2x stůl a sezení pro 12 osob. Kuchyň po celkové rekonstrukci-lednice s mrazákem, mikrovl. trouba, el.sporák, rychlovarná konvice, nádobí pro 12 osob. Pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, skříní a nočními stolky. Sociální zařízení po celkové rekonstrukci, WC v rámci koupelny, malá vana + sprcha. V druhém patře se nacházejí 2 pokoje (2x4 lůžka). Dále je zde koupelna se sprch.koutem a záchodem. K odpočinku zde slouží obytná veranda s posezením a balkónem s výhledem na Krkonoše. Celá chata je vytápěna úspornými infračervenými panely. Na zahradě(800m2) se nachází zastřešený altán s grilem, přírodní ohniště, posezení, malý bazén a pro ty nejmenší houpačky a pískoviště. Parkování u chaty pro čtyři auta.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo u chaty začínají běžkařské tratě, 100m od chaty se nachází místní lyžařský vlek, který je vhodný i pro nejmenší. Nejbližším lyžařským areálem je Zvičina(5km). Koupání-Dvůr Králové nad Labem(7km), Miletín(8km), Pecka, Velký Vřešťov(14km), přehrada Rozkoš(25km). Výlety - přehrada Les Království 3km, ZOO Dvůr Králové nad Labem. Lázně-Velichovky, Lázně Bělohrad. Hrady a zámky - Kuks, Pecka, Ratibořice. Vyhlídkové lety - Dvůr Králové nad Labem. Služby v obci - lékař, pošta, 3x restaurace, potraviny, pekárna, cukrárna.